Cécile roept op: neem uw topstuk mee!

Dit jaar bestaat Erfgoed Gelderland 60 jaar! Dat vieren we op 9 december met de leden van de coöperatie en andere genodigden in Fort Lent. Eén van de highlights is het Gelders pop-up museum: een tentoonstelling van de topstukken van onze leden. Ons ‘nieuwe lid’ Cécile van Stichting Oude Molen aan de Lek roept alle leden op hieraan deel te nemen.

Aanmelden voor het Pop-up museum kan via info@erfgoedgelderland.nl en dit formulier.

Pop-upmuseum

Het pop-up museum is een tentoonstelling van de topstukken van onze leden; dat kan van alles zijn: een traktaat, een boek, een voorwerp, maar ook een verhalenverteller, een verhaal of persoon. Ons motto is ‘Samen verleden toekomst geven’. Alle leden samen, of dit nu musea zijn, historische verenigingen of andere erfgoedinstellingen, vertellen het verhaal van Gelderland. Met het pop-up museum maken we dat verhaal zichtbaar. ’s Ochtends wordt het museum opengesteld voor het publiek tijdens de Gelredag van Omroep Gelderland en ’s middags kunnen de genodigden ervan genieten. Laat deze kans om jouw topstuk het podium te bieden dat het verdient dus niet voorbijgaan!

0